Betony BAUER S18 SUPREME S27 GOAL PAD SR

Kód: 485/XL-
Výprodej
10 hodnocení
Značka: BAUER
ZdarmaZdarma 12 599 Kč –38 %
Betony BAUER S18 SUPREME S27 GOAL PAD SR
12 599 Kč –38 % 7 799 Kč
Skladem (3 ks)
velikost-barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

VÝPRODEJ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betony Supreme S27 kategorie senior jsou skvělou volbou pro brankáře mládežnických kategorií či hobby golmany.

Hlavní předností těchto betonů je nízká váha, která šetří brankářovu energii a tím mu umožní déle podávat optimální výkon. 

Betony jsou vyrobeny z odolných materiálu i při samotném výrobním procesu byl kladen důraz na odolnost betonů.

Tak jako celá řada Supreme i tyto betony mají jeden zlom a to v oblasti pod kolenem. Ve spodní zlomu u bruslí je beton spojený tedy jednodílný. 

Z vnější strany jsou betony obtaženy speciální syntetickou kůži, která byla vyrobena tak, aby co nejrychleji klouzala po ledě, což brankář ocení hlavně při slidování.

Systém uchycení je prověřený CRS (Custom Rotation System), který byl i u předchozí řady Supreme. Golmani si u tohoto systému pochvalovali možnost větší variability uchycení betonů na noze a jak ukázala minulost tak obava, že by se suché zipy opotřebovali a pak nedrželi je lichá, tedy suchý zip drží stejně pevně po dvou letech jako na nových betonech a to díky patentovanému způsobu výroby a použitých materiálů.

Vnitřní strana betonů je potažena odolným nylonem. Spodní uchycení betonů špičky je vyřešeno standardní tkaničkou a samotný úchyt je posunutý více k vnitřní straně, což napomáhá při zákrocích a při pohybu v rozkleku.