Jak vybrat hokejové brusle? Pomůžeme vám s výběrem těch nejvhodnějších bruslí.

Chystáte se koupit hokejové brusle? Zde je pár otázek, které je třeba si před nákupem zodpovědět.

  1. chci brusle na hokej nebo budu chodit jenom na volné bruslení?
  2. jak často budu hrát hokej a co od bruslí očekávám?
  3. jakou částku jsem ochoten do bruslí investovat?

A na co si dát pozor při výběru nových hokejových bruslí?

  1. pokud budete chodit jenom na volné bruslení na stadion nebo v zimě na rybník, budou Vám stačit i základní modely. Na našem e-shopu jsme je označili jako "rekreační"
  2. pokud budete chodit hrát hokej, nabízí se už větší množství modelů. Vybírat byste měli spíše z modelů. které jsme označili jako "výkonnostní" nebo "profesionální". Je třeba brát ohled na to, jestli budete chodit jednou nebo třikrát za týden, a jakou očekáváte ochranu a pohodlí. Rozdíly v jednotlivých modelech bruslí jsou totiž značné. Čím vyšší model, tím pevnější vnější skelet, lepší a pohodlnější vnitřní výstelka, lépe vyztužený jazyk, kvalitnější nůž atd. Platí tedy jednoduché pravidlo - čím vyšší model, tím bude brusle pohodlnější, bude lépe chránit nohu, a déle vydrží
  3. stejně jako jsou velké rozdíly v kvalitě mezi jednotlivými modely, tak jsou i velké rozdíly v ceně. Je třeba si uvědomit, že dražší a tedy kvalitnější brusle Vám přinese větší pohodlí, lépe Vám ochrání například při nárazu pukem, a vydrží delší dobu v použitelném stavu. Na našem e-shopu si můžete nastavit filtr podle ceny, kterou jste ochotni za brusle utratit.

Pokud už jste se rozhodli v jaké kategorii a ceně budete brusle vybírat, čeká vás už pouze rozhodnutí zda modelovou řadu Vapor nebo Supreme - liší se tvarem boty. S tím už Vám rádi pomůžeme na naší prodejně v Plzni.